SME logo SME

TV Program na štvrtok o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Extrémne prípady
12:00
Noviny o 12:00
12:45
TOP STAR
13:00
Súdna sieň
14:00
Súdna sieň
15:10
Policajti v akcii
16:00
Naši II (26)
16:45
Naši II (27)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:50
Na hrane
22:20
Sedem
23:25
Myšlienky vraha IV (20/26)
00:20
Profesionáli II (27)
01:20
Policajti v akcii
02:20
Krimi
02:55
Divoké kone (91)
03:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Majstri včiel
06:25
Indiánske rozprávky
06:30
Ahoj, braček!
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:55
Nezbedný havran
07:05
Včielka Maja
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Maďarský magazín
10:00
Brána k domovu (1)
11:10
Tanečné miniatúry
11:30
Danka a Janka
11:40
Dimitri II
11:45
Čo rozprávala teta Srna
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
Grécky zázrak (2)
13:15
Európski knihári
14:25
Umenie
14:55
Háčkovaný svet
15:25
Rómsky magazín
15:50
Majstri včiel
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Týždeň súčasnej slovenskej architektúry
17:40
Božie domy s Vandalom
17:50
Vínne cesty Slovenska
18:30
Futbal - Európska liga
21:15
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
21:19
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
21:35
Atletika - MS 2019
23:35
Polícia
23:50
Noc v archíve
00:55
Správy RTVS "N"
01:45
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
01:55
Správy - Hírek
05:20
Duel
05:45
Správy RTVS "N"
06:35
Góly - body - sekundy
06:55
Počasie
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Najkrajšie miesta na potápanie (4/13)
09:10
Rodina doktora Kleista (43/81)
10:00
Nash Bridges (119)
10:55
Duel
11:25
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Test magazín
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie (5/13)
16:55
Rodina doktora Kleista (44/81)
17:45
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zlaté časy
21:30
Svadba nie je pre zbabelcov
23:00
Neskoro večer
23:55
Druhá šanca
00:40
Nash Bridges (119)
01:25
Svadba nie je pre zbabelcov
02:55
Svet v obrazoch
03:15
Dámsky klub
04:50
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život
10:00
Oteckovia
11:00
Rodinné prípady
12:00
Kobra 11
14:00
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Horná Dolná
21:40
Farma
22:55
Sestričky II
00:05
Kobra 11
02:10
Farma
03:15
NCIS: New Orleans
04:55
Televízne noviny
05:05
Vymenené životy (155)
06:00
Vymenené životy (156)
06:55
Zločiny na mori
08:20
Krok za krokom
09:45
Sila ženy II (76)
10:40
Neželaná nevesta
12:00
Reflex
12:55
Vymenené životy (155)
13:50
Vymenené životy (156)
14:50
Druhý dych
16:50
Odložený prípad
18:35
Monk
20:30
Sila ženy II (77)
21:30
Neželaná nevesta
22:30
Vymenené životy (157)
23:30
Vymenené životy (158)
00:30
Odložený prípad
02:00
Smotánka
02:45
Adela show
03:40
Druhý dych
06:05
Max Steel III (2)
06:30
Ninjago - Nindžova cesta IX (1)
07:15
M.A.S.H (13)
08:05
M.A.S.H (14)
08:45
M.A.S.H (15)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Rosamunde Pilcher: Ruže v búrke
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VII (29)
13:25
Posledný policajt II (7)
14:25
Komisár Rex VII (6)
15:30
Komisár Rex VII (7)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovci (92)
21:35
Prima Partička
22:45
Áno, šéfe!
23:55
Hawaii 5.0 IX (24)
00:50
Spravodlivosť v krvi IX (1)
01:45
Komisár Rex VII (6)
02:45
Komisár Rex VII (7)
03:45
Posledný policajt II (7)
09:10
Cesty domů
10:30
Velké zprávy
11:40
Show Jana Krause
12:45
Modrý kód (196)
14:05
Těžká dřina
14:40
Cesty domů
15:50
Nikdo není dokonalý
17:05
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Marta
21:20
Krejzovi (92)
22:40
Pípšoubazar
23:45
Velmi křehké vztahy IV (16)
05:05
Profesionáli II (26)
05:45
Naši II (24)
06:15
Naši II (25)
06:45
Záchranári
07:50
Odsúdené (29)
09:20
Kosti III (2)
10:35
Klamári II (10/22)
11:50
Kravaťáci VIII (3)
12:45
Vtierka Sam (7/13)
13:45
Vtierka Sam (8/13)
14:45
Kosti III (3)
15:40
Dr. House (3)
16:40
Klamári II (11/22)
17:40
Súdna sieň
18:50
Súdna sieň
20:10
Dr. House (4)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (16)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (17)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
23:05
Kravaťáci VIII (4)
00:00
Vraždy cez sviatky III (1/3)
01:00
MacGyver (47/139)
01:55
MacGyver (48/139)
02:50
Vraždy cez sviatky III (1/3)
03:35
Myšlienky vraha IV (20/26)
04:15
TOP STAR
04:30
Profesionáli II (27)
05:55
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:15
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:15
Digitálny svet
12:20
Dva a pol chlapa VII
13:10
Priatelia II
14:10
Teória veľkého tresku IX
16:00
Priatelia V
17:00
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Spider-Man 3
23:05
Päste zo železa 2
00:45
Dva a pol chlapa X
01:20
Športové noviny
01:30
112 – Tiesňová linka
02:00
112
05:35
Divoké kone (91)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20
Panelák (47)
09:15
Panelák (48)
10:10
MacGyver (47/139)
11:25
MacGyver (48/139)
12:40
Fórky, vtipky XXVIII
13:10
Simpsonovci XXII (12)
13:40
Simpsonovci XXII (13)
14:10
Panelák (49)
14:55
Panelák (50)
15:45
Profesionáli II (27)
16:40
Simpsonovci XXII (14)
17:10
Simpsonovci XXII (15)
17:40
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (14)
18:35
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (15)
19:35
Žrebovanie
19:40
TIPOS INFO
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Jurský park
23:00
Take me out (15)
01:00
Život po ľuďoch (8/10)
01:55
Z LA do Vegas (4/15)
02:20
Profesionáli II (27)
03:00
Panelák (49)
03:30
Panelák (50)
04:00
Súdna sieň
04:50
Život po ľuďoch (8/10)
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Biznis
13:00
Správy
14:30
Motoring
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Financie+
17:00
Správy
18:10
Bago
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:55
Novashopping
09:10
Ulica (3743)
10:10
Malé lásky II
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom IV (4)
12:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (551)
14:00
Odložený prípad III (8)
15:00
Odložený prípad III (9)
15:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (21)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3744)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (918)
21:40
Život vo hviezdach
22:15
Nepriateľ štátu
00:35
Odložený prípad III (8)
01:30
Odložený prípad III (9)
02:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (20)
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (550)
04:55
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:45
Doktor Martin IV
10:35
Rozprávaj
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Mzda strachu
14:20
Otec Brown VI
15:10
Doktor Martin IV
15:55
To je vražda, napísala VII
16:45
Všetko, čo mám rada
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Rozprávaj
20:55
Dobrodružstvá kriminalistiky
21:45
Máte slovo s M. Jílkovou
22:44
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:45
Taggart
23:55
Kriminalista
00:55
AZ-kvíz
01:25
Túlavá kamera
01:55
Rajské záhrady II
02:15
Dobré ráno
04:45
13. komnata Svatopluka Schullera
05:00
Nedaj sa plus
05:30
Nedaj sa
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Špionáž v divočine (3/4)
09:55
Báječné krajiny (2/5)
10:40
Michail Gorbačov
11:35
Chcete ich?
11:45
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny (2/2)
12:45
Kresťanský magazín
13:10
Posledné dni Ježiša Krista? (1/2)
14:10
Veľká vojna
15:05
Apokalypsa: 2. svetová vojna (5/6)
16:00
Jumbo Jet: 50 rokov v oblakoch (2/2)
16:45
Živé svetlo
17:40
Na ceste po južnej Etiópii
18:10
Putovanie starými cestami
18:40
Futbal: AZ Alkmaar - Manchester United
21:00
Modrá krv II (5/8)
21:55
Kiwiland (5/5)
22:25
Grantchester IV (5/6)
23:15
Letecké katastrofy: Smrť v Tichom oceáne
00:05
Queer: Zoznamka 2.0
00:35
30 dní zo života českého dozorcu
01:35
Priesmyk (7, 8/8)
03:25
Na moll
04:05
Veci
04:35
Pútnik po rozhlasových vlnách
04:55
Dolky sú grunt
05:10
Sue Thomas: Agentka FBI III (11)
05:55
Sue Thomas: Agentka FBI III (12)
06:40
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
08:00
Odložené případy III (6)
08:50
Odložené případy III (7)
09:45
Baterie nejsou v ceně
11:40
Teleshopping
12:10
Stroj času
14:00
Teleshopping
14:30
Věčně tvá nevěrná
16:20
Nesnesitelná krutost
18:10
Umění lhát
20:00
První rána
21:40
Reservation Road
23:30
Cela
01:40
Bláznivá škola
04:25
Nahlas a naplno
06:30
Doktorka z Dixie II (9)
07:50
Jak se staví sen - extra
09:15
Modrý kód (95)
10:25
Prostřeno!
11:15
Nikdo není dokonalý
12:25
Jak se staví sen - extra
13:30
Gilmorova děvčata VI (7)
14:25
Gilmorova děvčata VI (8)
15:25
Doktorka z Dixie II (10)
16:20
Gilmorova děvčata VI (9)
17:10
Gilmorova děvčata VI (10)
18:05
Hříšná láska (6)
18:55
Hříšná láska (7)
20:00
Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích
21:55
Ranč Heartland VII (11)
22:55
Modrý kód (196)
00:05
Hříšná láska (6)
01:00
Hříšná láska (7)
02:00
Ranč Heartland VII (11)
02:55
Vánoční vaření s Gordonem Ramsaym II (2)
03:55
Láska až za hrob (58)
04:50
Nikdo není dokonalý
06:50
Brainiac: Šílená historie (2)
07:50
Špinavá práce IV (15)
09:05
Top Gear XVIII
10:10
Americký chopper V (8)
11:20
Teorie velkého třesku VII (17)
11:45
Teorie velkého třesku VII (18)
12:15
Futurama IV (4)
12:45
Simpsonovi XXVIII (5)
13:15
Simpsonovi XXVIII (6)
13:40
Simpsonovi XXVIII (7)
14:10
Simpsonovi XXVIII (8)
14:40
Teorie velkého třesku VII (19)
15:05
Teorie velkého třesku VII (20)
15:35
Futurama IV (5)
15:55
COOLfeed
16:00
Americký chopper V (9)
17:00
Top Gear XVIII
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XXVIII (9)
18:45
Simpsonovi XXVIII (10)
19:15
Simpsonovi XXVIII (11)
19:45
Simpsonovi XXVIII (12)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Autosalon
21:25
Teorie velkého třesku VII (21)
21:50
Teorie velkého třesku VII (22)
22:20
Kurz sebeovládání (56)
22:50
Invaze do USA
01:00
Americký chopper V (9)
02:00
Kdo přežije: Krev není voda (9)
03:00
Agresivní virus III (4)
03:55
Kdo přežije: Krev není voda (9)
04:55
Agresivní virus III (4)
06:00
Dve a pol kačky
07:30
Káčerovo
08:15
Julie a Julia
10:20
LEGO príbeh
12:00
Favoritka
14:00
Noc v múzeu 2
15:45
Husia koža 2: Ukradnutý Halloween
17:20
Chicago
19:15
Nočné preteky (8)
20:00
Nebezpečné city
21:40
Milujem ťa, teraz zomri (1)
22:45
Čo robiť v Denveri, keď človek nežije
00:40
Muž, ktorý zabil Dona Quijota
02:55
Krutá pravda
04:10
Nebezpečné city
06:00
Interstellar
08:45
Bumblebee
10:40
Úsměvy smutných mužů
12:15
Mr. Robot II (2)
13:00
Fargo (3)
13:55
Hook
16:15
Aféra V (1)
17:15
Já, Simon
19:05
Mr. Robot II (3)
20:10
Fargo (4)
21:00
Naši kluci (5)
22:00
Julio Torres: Mé oblíbené tvary
22:55
Doom Patrol (12)
23:45
Špinavý prachy
01:30
Sdílej
03:00
Naši kluci (5)
04:05
Casanova
05:55
Red bull beach volleyball 2019
06:45
Kobra 11 II (15)
07:35
Kobra 11 II (16)
08:25
Kobra 11 II (17)
09:20
Kobra 11 II (18)
10:15
Teleshopping
10:50
Neuvěřitelné příběhy (13)
11:20
Neuvěřitelné příběhy (14)
11:50
Neuvěřitelné příběhy (15)
12:20
Neuvěřitelné příběhy (16)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů IX (21)
13:45
Válka skladů IX (22)
14:15
Válka skladů IX (23)
14:40
Válka skladů IX (24)
15:05
Mistři zastavárny XVII (7)
15:30
Mistři zastavárny XVII (8)
15:55
Mistři zastavárny XVII (9)
16:20
Mistři zastavárny XVII (10)
16:45
Kobra 11 II (19)
17:40
Kobra 11 II (20)
18:35
Válka skladů IX (25)
19:00
Válka skladů IX (26)
19:30
Mistři zastavárny XVII (11)
19:55
Mistři zastavárny XVII (12)
20:20
Vražedná čísla II (24)
21:10
Vražedná čísla III (1)
22:00
Ray Donovan VI (10)
22:55
Vražedná čísla II (22)
23:45
Vražedná čísla II (23)
00:35
Vražedná čísla II (24)
01:15
Vražedná čísla III (1)
02:00
Ray Donovan VI (10)
02:45
UFC magazín 2019
03:35
UFC magazín 2019

Divosi

Krimidráma USA (2012).
film Nova 22:25

Unesená v Istanbule

film Markíza 22:45

Farma

zábava Markíza 20:30

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email