SME logo SME

TV Program na štvrtok o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Skutočné príbehy (5)
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:50
Súdna sieň
13:40
Súdna sieň
14:40
Policajti v akcii
15:40
Vianočné rande
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Vianočné Inkognito
21:45
Vianočné Take Me Out
23:55
Gurmáni ulice
00:30
Policajti v akcii
01:25
Krimi
02:00
Noviny TV JOJ
02:50
Profesionáli VIII (4)
03:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:20
Krimi
04:50
Noviny TV JOJ
05:40
Modrá planéta II
06:30
Maťo Šidlo Mátožidlo
06:35
Sedem múdrych budíkov
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Včielka Maja
07:20
Kniha džunglí III
07:30
Pa a Pi
07:40
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
07:55
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
08:00
Živá panoráma
08:30
Korunovácia
09:20
Alžbeta - cisárovná na úteku
10:15
Tajomstvá pokladov V (3/6)
11:05
Superhrdinovia
11:30
Trpaslíci
11:35
Drak neborák
11:45
Inui
12:00
Živá panoráma
12:25
Hosť k štedrovečernému stolu
14:05
Biatlon - Svetové poháre
15:55
Modrá planéta II
16:55
Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde
17:50
Slovenské hrady objektívom
18:00
Emil z Lönnebergy
18:30
Drak neborák
18:35
Inui
18:40
Veselá farma II
18:50
Trpaslíci
18:55
Kniha džunglí III
19:05
Včielka Maja
19:30
Pa a Pi
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Ava Gardnerová - hollywoodska diva
21:05
Barbra Streisandová: Zrod ikony
22:00
Takí sme boli
23:55
Polícia
00:10
Správy RTVS "N"
05:20
Duel
05:45
Správy RTVS "N"
06:35
Góly - body - sekundy
06:55
Počasie
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Úžasné záhrady
09:05
Agatha Christie: Poirot
09:55
Zajtrajšie noviny III (6/23)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Don Matteo (28/96)
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Úžasné záhrady
16:50
Agatha Christie: Poirot
17:45
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Športovec roka
22:30
Peter Nagy "60"
23:45
Neskoro večer
00:40
Don Matteo (28/96)
01:35
Zajtrajšie noviny III (6/23)
02:20
Svet v obrazoch
02:45
Dámsky klub
04:20
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Sladká výzva
08:40
Svokra
09:50
Rodinné prípady
11:50
Kobra 11
13:50
Susedské prípady
14:55
Policajné prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Rodinné prípady
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Dračia nevesta
22:45
Pomsta hriešnice
01:15
Kobra 11
02:55
Svokra
04:10
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
06:05
Mentalista
08:20
Krok za krokom
09:45
Neželaná nevesta (299)
10:50
Neželaná nevesta (300)
11:55
Reflex
12:50
Vymenené životy (243)
13:45
Vymenené životy (244)
14:40
Posledné Vianoce
16:55
Odložený prípad
18:40
Mentalista
20:30
Neželaná nevesta (301)
21:35
Vianočný reparát
23:35
Vymenené životy (245)
00:35
Vymenené životy (246)
01:40
Odložený prípad
03:05
Smotánka
03:45
Adela show
04:40
Odložený prípad
06:20
Astro Boy (22)
06:45
Super Wings (40)
07:05
Bolek a Lolek na prázdninách
07:45
M.A.S.H (151)
08:30
M.A.S.H (152)
09:00
M.A.S.H (153)
09:35
Polícia v akcii
10:30
Rosamunde Pilcher: Na krídlach nádeje
12:20
Poludňajšie správy
12:35
Polícia Hamburg X (3)
13:30
Jake a Tlsťoch (14)
14:35
Walker, texaský ranger III (5)
15:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II (10)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovci (114)
21:35
Prima Partička
22:45
Áno, šéfe!
23:55
Polícia v akcii
00:50
Walker, texaský ranger III (5)
01:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II (10)
02:45
Jake a Tlsťoch (14)
03:50
Prestreté!
09:10
Cesty domů
10:30
Velké zprávy
11:50
Show Jana Krause
12:50
Modrý kód (217)
14:10
Těžká dřina
14:45
Cesty domů
16:00
Nikdo není dokonalý
17:05
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Marta
21:25
Krejzovi (114)
22:45
Pípšoubazar
23:50
Rodinná pouta (59)
05:00
Prvé oddelenie
05:25
Profesionáli VIII (3)
06:05
Kutyil s.r.o. (3)
06:50
Policajti v akcii
08:10
Dr. Ludsky (7)
09:45
Kosti V (18)
10:55
Spravodlivosť v krvi X (4)
12:00
Najšpinavšie domácnosti II (9/10)
13:00
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (15)
13:55
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (16)
14:55
Kosti V (19)
15:55
Skutočný génius (13/13)
16:55
Spravodlivosť v krvi X (5)
17:55
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (17)
21:05
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (18)
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (19)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
23:05
Plastický chirurg z Beverly Hills IV (7/13)
00:05
Kráľovná juhu II (8/13)
01:00
Dr. Ludsky (7)
02:10
Plastický chirurg z Beverly Hills IV (7/13)
02:55
Kráľovná juhu II (8/13)
03:35
Skutočné príbehy
04:30
Súdna sieň
05:35
Aj múdry schybí
06:35
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:30
Dva a pol chlapa XI
13:10
Priatelia
14:35
Teória veľkého tresku X
15:25
Teória veľkého tresku V
16:10
Priatelia
17:10
Dva a pol chlapa XI
18:05
Kobra 11
20:15
Mechanik zabijak
22:00
Mŕtvy bod (22/23)
22:55
Mŕtvy bod (23/23)
23:50
Dva a pol chlapa XI
00:30
Športové noviny
00:40
112 – Tiesňová linka
01:05
112
04:40
Kredenc
05:45
Divoké kone II (54)
07:05
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:05
Panelák (153)
09:05
Panelák (154)
10:05
Čaro Vianoc
12:25
Prvé oddelenie
12:55
Simpsonovci XXVIII (8)
13:20
Simpsonovci XXVIII (9)
13:50
Panelák (155)
14:35
Panelák (156)
15:20
Profesionáli VIII (3)
16:15
Simpsonovci XXVIII (10)
16:45
Simpsonovci XXVIII (11)
17:15
Tajná zbraň
19:30
Žrebovanie
19:35
TIPOS INFO
19:40
Profesionáli VIII (4)
20:25
Osamelý jazdec
23:35
3 dni na zabitie
02:10
Taken - Posadnutý pomstou II (15/16)
02:55
Taken - Posadnutý pomstou II (16/16)
03:40
KINOSÁLA
03:50
Profesionáli VIII (4)
04:30
Panelák (155)
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Biznis
13:00
Správy
14:30
Motoring
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Financie+
17:00
Správy
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Ekonomika „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:25
Novashopping
08:40
Ulica (3798)
09:35
Misia nový domov III
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom VI (9)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (605)
14:05
Mentalista (8)
15:00
Mentalista (9)
15:55
NCIS: New Orleans III
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3799)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (940)
21:25
Život vo hviezdach
21:55
Mystery, Alaska
00:15
Mentalista (8)
01:10
Mentalista (9)
02:00
NCIS: New Orleans III
02:35
Krok za krokom VI (8)
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (605)
04:55
Novashopping
05:20
Etiketa
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Činčin
09:40
Poklad
09:55
Všetko, čo mám rada
10:25
A zľahka zazvoní
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Z Televarieté
13:20
Panenství
14:45
Rodinná slávnosť
15:45
Na kus reči
16:30
2 plus 1 s Miroslavom Donutilom
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Vianočné želanie
21:20
Copak je to za vojáka...
22:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:50
Slávne paródie
23:40
Brak
01:10
AZ-kvíz
01:35
Túlavá kamera
02:05
Rajské záhrady
02:25
Dobré ráno
04:55
Pod pokrievkou
05:15
Putovanie za muzikou
05:45
Správy v českom znakovom jazyku
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Život cicavcov
09:50
Alchýmia času
10:10
Život Leonarda da Vinci (4/5)
11:15
IQ
12:50
Záchrana Benátok
13:35
Kresťanský magazín
14:05
Chcete ich?
14:10
Mária Antoinetta za kulisami Versailles
15:05
Šialený svet studenej vojny
16:05
Na plavárni s Robertom Dornhelmom
16:30
Príbehy predmetov
17:00
Trvalé bydlisko vidiek (15/16)
17:20
Príbeh šimpanzej siroty
18:15
Herbár VII
18:45
Večerníček
18:55
Dobrodružstvá vedy a techniky
19:25
Zemepis sveta: Indické Himaláje
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Prázdniny v Ríme
22:00
Maléna
23:35
Marilyn - Aukcia jedného života
00:25
Mata Hari
01:15
Miluj ma
02:10
Honba na svätého Maura
03:10
31 z Doxu
03:35
Abeceda komunistických zločinov
03:50
Zašliapané projekty
04:05
Náš vidiek
04:35
Sabotáž
05:30
A zase jedna Popelka
07:15
Mentalista (6)
08:10
Mentalista (7)
09:10
1 a 1/2 policajta
11:00
Teleshopping
11:30
Zatímco jsi spal
13:30
Teleshopping
14:00
Panna, nebo orel
15:50
LOVEní
18:05
Správci osudu
20:00
Wonder Woman
22:40
Connorsova válka
00:25
Síť 2.0
02:10
Best Man Holiday
04:05
London
06:30
Everwood II (9)
07:45
Jak se staví sen
09:10
Přístav (28)
10:20
Prostřeno!
11:15
Nikdo není dokonalý
12:20
Jak se staví sen
13:25
Zasněná láska (36)
14:25
Zasněná láska (37)
15:10
Everwood II (10)
16:05
Zasněná láska (38)
17:05
Zasněná láska (39)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (3)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (4)
20:00
Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí
21:55
Ranč Heartland XI (16)
22:55
Modrý kód (217)
00:05
Doktor z hor: Nové příběhy X (3)
01:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (4)
01:55
Hříšná láska (92)
02:55
Vysněná meta (9)
03:50
Láska až za hrob (133)
06:55
Pevnost Boyard III (1)
07:55
Americký chopper (15)
09:10
Top Gear IV
10:15
Americký chopper VII (11)
11:20
Teorie velkého třesku II (14)
11:50
Teorie velkého třesku II (15)
12:15
Futurama IX (11)
12:45
Simpsonovi XI (22)
13:15
Simpsonovi XII (1)
13:40
Simpsonovi XII (2)
14:10
Simpsonovi XII (3)
14:40
Teorie velkého třesku II (16)
15:05
Teorie velkého třesku II (17)
15:35
Futurama IX (12)
15:55
COOLfeed
16:00
Americký chopper VII (12)
17:00
Top Gear IV
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XII (4)
18:45
Simpsonovi XII (5)
19:15
Simpsonovi XII (6)
19:45
Simpsonovi XII (7)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Autosalon
21:25
Teorie velkého třesku II (18)
21:55
Teorie velkého třesku II (19)
22:20
Kurz sebeovládání (100)
22:50
Zákon mlčení
00:50
Americký chopper VII (12)
01:50
Pevnost Boyard III (2)
02:50
Útěk z vězení: Vzkříšení (3)
03:45
Americký chopper (15)
04:40
Útěk z vězení: Vzkříšení (3)
05:15
Ešte sme neskončili
06:00
V hlave
07:35
Pred kamerou XVI (50)
08:05
Ralph búra internet
10:00
Ľudia ako my
11:55
Biela vrana
14:05
Život po živote
16:15
Filmové hviezdy nezomierajú v Liverpoole
18:05
Dumbo
20:00
Vianoce v Grand Valley
21:25
Diaľava
22:50
8 MM
00:45
Kursk
02:40
Rodina Morometiovcov: Nová doba
04:25
Slender Man
06:00
Debbie a její parťačky
07:55
Co by kdyby
09:45
Psí rok
11:10
V zajetí kouzel III (1)
11:55
V zajetí kouzel III (2)
12:45
Hledání Země Nezemě
14:30
Arthur
16:25
Liga spravedlnosti
18:25
Bez vědomí (6)
19:35
V zajetí kouzel III (3)
20:15
V zajetí kouzel III (4)
21:00
Watchmen (7)
22:00
Tajný život párů II (6)
23:00
Stíny III (6)
23:55
Stíny III (7)
01:15
Puzzle
03:00
Tajný život párů II (6)
04:05
Králové zlodějů
06:00
Kobra 11 XII (4)
06:50
Kobra 11 XII (5)
07:40
Kobra 11 XII (6)
08:40
Kobra 11 XII (7)
09:40
Teleshopping
10:15
Neuvěřitelné příběhy II (2)
10:40
Neuvěřitelné příběhy II (3)
11:10
Neuvěřitelné příběhy II (4)
11:40
Neuvěřitelné příběhy II (5)
12:10
Teleshopping
12:40
Válka skladů: Kanada (13)
13:10
Válka skladů: Kanada (14)
13:40
Válka skladů: Kanada (15)
14:10
Válka skladů: Kanada (16)
14:40
Mistři zastavárny II (10)
15:05
Mistři zastavárny II (11)
15:35
Mistři zastavárny II (12)
16:00
Mistři zastavárny II (13)
16:25
Kobra 11 XII (8)
17:20
Kobra 11 XII (9)
18:20
Válka skladů: Kanada (17)
18:50
Válka skladů: Kanada (18)
19:25
Mistři zastavárny II (14)
19:50
Mistři zastavárny III (1)
20:15
Námořní vyšetřovací služba XV (12)
21:05
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (13)
21:55
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (14)
22:50
Námořní vyšetřovací služba XV (11)
23:40
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (9)
00:35
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (10)
01:30
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (11)
02:10
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (12)
02:50
UFC magazín 2019
03:40
Evropská liga 19/20
04:30
Truck Racing Magazine (11)

Mladí Američané

Krimidrama VB (1993). V Londýně přibývá počet neobjasněných vražd gangsterů. Na pomoc přijíždí americký protidrogový specialista. Za vším stojí nový hráč na scéně, který si kolem sebe vytvořil gang…
film TV Barrandov 23:05

E.T. mimozemšťan

film Nova Cinema 20:00

Nepodarený biznis

film JOJ Plus 22:20

Zjizvená tvář

Drama USA (1983). V létě roku 1980 emigrovalo z kubánského přístavu Mariel se souhlasem Fidela Castra 125 000 lidí. Zhruba pětina z nich měla kriminální záznam. Jedním z emigrantů byl také Tony…
film Nova Cinema 13.12. o 21:55

Wyatt Earp

film Jednotka 11.12. o 20:30

Harry Potter a Kameň mudrcov

film Nova 13.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email