SME logo SME

TV Program na utorok

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:05
Noviny TV JOJ
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:35
Súdna sieň
10:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
TOP STAR
12:40
IQ Taxi (7)
13:20
Inkognito
14:20
Súdna sieň
15:25
Policajti v akcii
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nový život
21:40
Beverly Hills 90210 (4)
22:50
C.S.I.: Kriminálka Miami IX (7/22)
23:45
Myšlienky vraha (12)
00:45
Nový život
01:45
Krimi
02:10
Noviny TV JOJ
02:45
Kutyil s.r.o. (13)
03:25
Kutyil s.r.o. II (3)
04:00
Prvé oddelenie (39)
04:40
Krimi
05:55
Divy divočiny (5/12)
06:25
O Rudkovi a siedmich autách
06:30
Trpaslík Otáznik
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Kniha džunglí III
07:05
Včielka Maja
07:30
Odkaz vo fľaši II
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Národnostný magazín
10:00
Magma
11:00
Anjeli strážni Petra Jaroša
11:30
Buvirozprávky
11:40
Chalúpka na vŕšku
11:45
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Bežkopotulky
12:30
Cirkusy sveta
12:55
Cirkusy sveta
13:20
Bohovia a hrdinovia antických mýtov
13:40
Bohovia a hrdinovia antických mýtov
13:55
Hory, batoh, kamera
14:25
VAT
14:55
Ján Kollár
15:20
Ukrajinský magazín
15:50
Divy divočiny (6/12)
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Prelom (4/6)
18:10
Slovenské hrady objektívom
18:20
Necelebrity
18:30
Buvirozprávky
18:35
Chalúpka na vŕšku
18:40
Veselá farma II
18:50
Smajlíkovci
18:55
Kniha džunglí III
19:05
Včielka Maja
19:30
Odkaz vo fľaši II
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:06
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
Sherlock Holmes verzus Conan Doyle
21:05
Po stopách Boha - s Morganom Freemanom (2/6)
22:00
Správy a komentáre
22:25
Večera s Havranom
23:35
Sú to iba lži?
00:20
Správy RTVS "N"
01:10
Správy a komentáre
01:35
Správy - Hírek
05:45
Duel
06:10
Správy RTVS "N"
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:45
Na krok od neba IV (10/20)
09:55
Zajtrajšie noviny III (18/23)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Don Matteo (39/96)
15:30
Úžasné záhrady
16:00
Správy RTVS
16:25
Zdravá maškrta
16:35
Na krok od neba IV (11/20)
17:40
Šetríme spolu planétu
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Kolonáda (3/13)
21:25
Umenie zločinu (3/6)
22:20
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII (3/23)
23:05
Don Matteo (39/96)
00:00
Zajtrajšie noviny III (18/23)
00:45
Umenie zločinu (3/6)
01:35
Slovensko v obrazoch
02:00
Dámsky klub
03:30
Správy RTVS "N"
04:25
Duel
04:50
Správy RTVS "N"
05:00
Múzeum života
05:30
Spieva celá rodina
06:00
Správy RTVS "N"
06:55
Obrázky z prírody
07:25
Klub Rozmarín
08:05
Mizantrop
09:25
Babinec
10:00
Nebíčko v papuľke
10:30
On a ona u vás doma
11:00
Múzeum života
11:30
Spieva celá rodina
12:00
Obchod so šťastím (11)
12:30
Maliar Važca
12:55
Správy RTVS "N"
14:00
Oblomov
15:45
Kapucíner pána Hopkina
16:10
Jubileum
16:40
Pamätáte sa na nich?
17:45
Chvíľa hudby
18:00
Obchod so šťastím (12)
18:25
Rozprávkár
19:00
Správy RTVS "N"
20:05
Škola detektívky
20:50
Trezor
21:15
Veľká ozdoba vedy - Matej Bel
21:40
Stalo sa v našom mestečku
22:50
Chvíľa pre pesničku
23:00
MM Show
00:00
Obrázky z prírody
00:30
Klub Rozmarín
01:10
Mizantrop
02:35
Babinec
03:00
Správy RTVS "N"
04:00
Nebíčko v papuľke
04:30
On a ona u vás doma
06:00
Teleráno
08:30
Svadba na prvý pohľad
10:00
Oteckovia
11:00
Susedské prípady
12:00
Rodinné prípady
13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14:55
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
16:55
Šetríme spolu
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Utajený šéf
21:55
Zámena manželiek
23:10
Rodinné prípady
00:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
01:45
Polícia Battle Creek
03:10
Susedské prípady
03:55
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
06:25
Nočná služba II (11/14)
07:20
Nočná služba II (12/14)
08:15
Krok za krokom
10:10
Vymenené životy (261)
11:10
Vymenené životy (262)
12:10
Reflex
12:55
Moja malá princezná (15/92)
13:50
Moja malá princezná (16/92)
14:50
Koleso šťastia
16:50
Odložený prípad
18:40
Nočná služba II (13/14)
19:35
Nočná služba II (14/14)
20:30
Moja malá princezná (17/92)
21:30
Moja malá princezná (18/92)
22:35
Vymenené životy (263)
23:30
Vymenené životy (264)
00:25
Odložený prípad
01:55
Smotánka
03:05
Adela show
04:50
Odložený prípad
06:30
Chlpatá rota (5)
06:55
Super Wings II (21)
07:30
M.A.S.H (194)
08:20
M.A.S.H (195)
08:50
M.A.S.H (196)
09:20
Polícia v akcii
10:15
Rosamunde Pilcher: Sobáš z rozumu
12:00
Poludňajšie správy
12:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III (1)
13:00
Polícia Hamburg X (18)
13:55
Jake a Tlsťoch II (6)
14:50
Walker, texaský ranger III (20)
15:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III (2)
16:45
Popoludňajšie správy
16:55
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Slnečná (4)
21:35
Áno, šéfe!
22:55
Ňuchač (6)
00:00
Polícia v akcii
00:50
Walker, texaský ranger III (20)
01:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III (2)
02:45
Jake a Tlsťoch II (6)
03:40
Prestreté!
07:55
Krejzovi (16)
09:30
Velké zprávy
10:50
Autosalon
11:55
Modrý kód (220)
13:10
Partie
14:20
Krejzovi (17)
15:50
Nikdo není dokonalý
16:55
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Ano, šéfe!
21:20
Slunečná (4)
22:45
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
23:30
Vychytávky Ládi Hrušky
00:15
Rodinná pouta (92)
01:20
Prostřeno!
05:00
Súdna sieň
05:45
Dr. Dokonalý (14)
06:25
Hoď svišťom (10)
07:20
Policajti v akcii
08:20
Dr. Dokonalý (15)
09:45
Vražedné čísla (19)
10:50
Vražedné čísla (20)
12:00
Kosti VII (6)
13:00
Kosti VII (7)
14:00
Vražedné čísla (21)
14:55
Vražedné čísla (22)
15:55
Kosti VII (8)
16:50
Kosti VII (9)
17:50
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Myšlienky vraha (12)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (18)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (19)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
23:10
Plastický chirurg z Beverly Hills V (2/15)
00:10
Agent II (12)
01:05
Život po ľuďoch II (2)
02:05
Policajti v akcii
02:50
Policajti v akcii
03:35
Plastický chirurg z Beverly Hills V (2/15)
04:20
Život po ľuďoch II (2)
05:25
Kredenc
05:55
Aj múdry schybí
07:00
Partička
07:30
V mene zákona
09:20
Partička
10:25
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:30
Dva a pol chlapa VI
13:25
Priatelia IV
14:15
Teória veľkého tresku VIII
16:00
Priatelia IV
17:00
Dva a pol chlapa VI
17:55
Komisár Rex
20:15
Šialený Max: Zbesilá cesta
22:35
Súboj titanov
00:50
DAJTO v Pokri: Spadepoker
01:00
Dva a pol chlapa VI
01:35
Športové noviny
01:50
Kobra 11
02:40
112
05:25
Najkrajšie bývanie II (11/26)
06:10
Na chalupe
06:55
Pod povrchom (9)
08:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
09:40
Panelák (172)
10:50
Najkrajšie bývanie II (12/26)
11:50
Na chalupe
13:00
Prvé oddelenie
14:00
Simpsonovci II (20)
14:30
Simpsonovci II (21)
15:00
Panelák (173)
15:50
Hoď svišťom (14)
16:30
Simpsonovci II (22/22)
17:00
Simpsonovci III (2)
17:30
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (16)
18:30
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (17)
19:30
TIPOS INFO
19:40
Žrebovanie
19:45
Hoď svišťom (15)
20:25
Hitman: Agent 47
22:35
Dostaň ho tam!
01:00
Walking Dead VIII (7/16)
02:00
Prvé oddelenie
02:40
Hoď svišťom (15)
03:10
Panelák (173)
03:45
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
13:00
Správy
13:10
Tak takto?!
13:30
Správy
14:30
Štúdio Kultúra
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Svet technológií
17:00
Správy
18:00
Portrét Ivana Štrpku
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Ekonomika „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:45
Spektrum
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:40
Novashopping
09:00
Ulica (3811)
09:55
Špecialisti (51)
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom VII (2)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (620)
14:05
Mentalista II (15)
15:00
Mentalista II (16)
15:55
Dr. House (20)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3812)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (945)
21:35
Víkend
22:40
Atentát (3)
00:05
Bez stopy VI (17)
00:55
Mentalista II (15)
01:50
Mentalista II (16)
02:30
Krok za krokom VII (2)
03:05
Čo na to Česi
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (620)
04:45
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala
09:45
Príbehy slávnych... Josef Kemr
10:40
Kúzelník ešte neprišiel
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Kufor
14:15
Príbehy slávnych... Ivan Hlinka
15:05
Doktor Martin VI
15:55
To je vražda, napísala
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:57
Góly, body, sekundy
20:10
Rozprávaj
21:00
Trojitý život
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:25
Columbo
00:00
AZ-kvíz
00:25
Kabinet Dr. Honzáka
01:15
Zaujímavosti z regiónov
01:40
Banánové rybičky
02:10
Dobré ráno
04:40
Mačka nie je pes
05:00
Kresťanský magazín
05:25
Tajomstvá jarných studienok
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Ľudstvo: Príbeh nás všetkých (3/12)
09:45
Kuba inkognito
10:45
Opustiť Angkor
11:15
Krásy európskeho pobrežia
11:20
Titani hlbín (1/3)
12:15
Kráľovstvo divočiny: Fregatky
12:40
Nedaj sa plus
13:05
Nedaj sa: Nádej pre Arhuakov
13:35
Chcete ich?
13:40
Krídla vojny
14:25
Tanky v pekle bojov
15:20
Príbehy modernej medicíny - génová terapia na prahu novej éry
15:40
Rozlúštené poklady
16:25
Majstri stavitelia
17:20
Laos, krajina miliónov slonov
18:15
V karavane po Slovensku (2/6)
18:45
Večerníček
18:55
Príbehy z južných morí
19:15
Cesty viery
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Veľká vlastenecká vojna
20:55
Anakonda - koniec mýtu?
21:50
Tajomstvá nacistov (3/6)
22:40
Dicte - kriminálna reportérka II (3/10)
23:25
Čo sa stalo Rosemary Kennedyovej?
00:20
Hassel (2/10)
01:05
Náš vidiek
01:30
Počesky
01:40
Čaj pre tretieho
02:10
Pred polnocou
02:35
Majster Eckhart
03:05
Žijeme s vierou
03:30
Žijeme s vierou
04:35
Nezabudnuteľné autorky
06:10
Ten kluk je postrach 2
07:50
Mentalista II (13)
08:40
Mentalista II (14)
09:30
Catwoman
11:25
Teleshopping
12:00
Noční dobrodružství: Chůvy v akci
13:50
Teleshopping
14:10
Rebelka
15:55
Sněžní psi
17:45
Lovci pokladů: Kniha tajemství
20:00
Letiště
22:40
Nebezpečné hry 2
00:25
Tunel smrti
02:10
Polibek před smrtí
04:50
Ledové ostří 4: Oheň a led
07:10
Everwood III (20)
08:20
Slepá láska (15)
09:30
Přístav (61)
10:50
Prostřeno!
11:35
Nikdo není dokonalý
12:35
Slepá láska (16)
13:30
Zasněná láska (102)
14:25
Zasněná láska (103)
15:20
Everwood III (21)
16:10
Zasněná láska (104)
17:05
Zasněná láska (105)
18:00
Doktorka Quinnová II (3)
19:00
Doktorka Quinnová II (4)
20:00
Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím
21:55
Plastická chirurgie s. r. o. II (7)
22:50
Modrý kód (220)
00:00
Doktorka Quinnová II (3)
00:55
Doktorka Quinnová II (4)
01:50
Hříšná láska (124)
02:45
Chirurgové XII (22)
03:35
Plastická chirurgie s. r. o. II (7)
04:30
Prostřeno!
08:05
Cool Kids (4)
08:25
Americký chopper II (9)
09:45
Top Gear 2011
10:45
Americký chopper VIII (8)
11:40
Těžká dřina
12:15
I am fighter
12:45
Futurama II (5)
13:15
Simpsonovi XVIII (2)
13:40
Simpsonovi XVIII (3)
14:00
Simpsonovi XVIII (4)
14:30
Simpsonovi XVIII (5)
14:55
Teorie velkého třesku IV (10)
15:20
Teorie velkého třesku IV (11)
15:45
Futurama II (6)
16:05
COOLfeed
16:10
Americký chopper VIII (9)
17:05
Top Gear 2011
18:10
COOLfeed
18:20
Simpsonovi XVIII (6)
18:50
Simpsonovi XVIII (7)
19:15
Simpsonovi XVIII (8)
19:45
Simpsonovi XVIII (9)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Teorie velkého třesku IV (12)
20:45
Teorie velkého třesku IV (13)
21:15
Teorie velkého třesku IV (14)
21:45
Teorie velkého třesku IV (15)
22:15
Partička
22:55
COOLfeed
23:00
Americký chopper VIII (9)
23:55
Partička
00:35
American Crime Story: Lid versus O. J. Simpson (5)
01:40
Špinavá práce (20)
02:35
Americký chopper II (9)
03:30
Špinavá práce (20)
06:00
Stan & Ollie
07:35
Ralph búra internet
09:25
Spy Kids 2 - Ostrov stratených snov
11:05
Avengers: Endgame
14:00
Predvianočná nočná mora
15:15
Tolkien
17:05
Fantastické zvery a ich výskyt
19:15
Odkaz II (3)
20:00
Nový pápež (2)
21:00
Ray Donovan VII (2)
21:50
Cyntoryn zvieratiek
23:30
Identita
01:05
Nikdy nezostarnú
02:45
Svadobný pochod 4 - Niečo nové, niečo staré
04:10
Cyntoryn zvieratiek
06:00
Můj přítel delfín
07:50
Škola končí
09:20
Venom
11:10
Hra o trůny III (1)
12:00
Hra o trůny III (2)
13:00
Malý Sheldon III (3)
13:20
Fotbalový talent II (2)
14:05
Santos Dumont (2)
15:05
Filmy a filmové hvězdy XI (51)
15:35
Šílený Max: Zběsilá cesta
17:35
Racek
19:15
Hra o trůny III (3)
20:05
Hra o trůny III (4)
21:00
Nový papež (2)
22:00
Ray Donovan VII (2)
22:50
Castle Rock II (10)
23:50
Bažináč (1)
01:00
Anglický pacient
03:45
Filmy a filmové hvězdy XI (52)
04:15
Nový papež (2)
06:40
Kobra 11 XVII (3)
07:25
Kobra 11 XVII (4)
08:15
Kobra 11 XVII (5)
09:30
Kobra 11 XVII (6)
10:50
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (7)
12:00
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (8)
13:10
Mistři aukcí (7)
13:35
Mistři aukcí (8)
14:05
Mistři aukcí (9)
14:55
Mistři zastavárny VI (3)
15:20
Mistři zastavárny VI (4)
15:45
Mistři zastavárny VI (5)
16:10
Mistři zastavárny VI (6)
16:35
Kobra 11 XVII (7)
17:30
Kobra 11 XVII (8)
18:30
Mistři aukcí II (1)
18:55
Mistři aukcí II (2)
19:25
Mistři zastavárny VI (7)
19:50
Mistři zastavárny VI (8)
20:15
Myšlenky zločince II (11)
21:05
Myšlenky zločince II (12)
22:00
Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
22:50
Myšlenky zločince II (7)
23:45
Myšlenky zločince II (8)
00:35
Myšlenky zločince II (9)
01:15
Myšlenky zločince II (10)
02:00
Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
02:40
Ligue 1 - French football league 19/20
04:55
Tipsport liga 2020

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 20:15

Ťažko zamilovaný

film JOJ Plus 20:45

Jak se krotí krokodýli

film Nova 20:20

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 19.1. o 20:15

Skleněné peklo

film Nova Cinema 14.1. o 20:00

Návrat temného rytiera

film Markíza 18.1. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.