SME logo SME

TV Program na utorok

01:08
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Extrémne prípady
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:45
9-1-1 II (3)
13:45
9-1-1 II (4)
14:45
Súdna sieň
15:50
Policajti v akcii
16:50
Naši II (36)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Za sklom III (3)
21:45
Ministri II
22:30
Myšlienky vraha V (5/23)
23:30
Myšlienky vraha V (6/23)
00:30
Extrémni žgrloši III (4)
01:00
Policajti v akcii
02:05
Noviny TV JOJ
02:55
TOP STAR
03:10
Profesionáli III (4)
03:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Majstri včiel
06:25
Bolo to dávno,pradávno...
06:35
Ahoj, braček!
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:55
Nezbedný havran
07:05
Včielka Maja
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Národnostný magazín
10:00
Vzbúrené mesto (1/3)
10:55
Ej, zavrť sa mi dievča
11:30
Chichi-chacha
11:35
Dimitri II
11:40
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:10
Cyklopotulky
12:25
Dukla - krv a mýtus (1/2)
13:20
Dukla - krv a mýtus (2/2)
14:30
VAT
14:55
Čas Alfonza Bednára
15:25
Ukrajinský magazín
15:50
Majstri včiel
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:50
Slovenské rody
18:20
Slovak Press Photo – zostrihy
18:30
Chichi-chacha
18:35
O dievčatku Makovičke
18:40
Máša a medveď
18:50
Nezbedný havran
19:00
Včielka Maja
19:25
Geolino
19:45
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
19:51
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
19:55
Projekt nacistická strana (2/6)
20:50
Futbal - repre U21 - kvalifikácia U21 EURO 2021 - zápasy 2019
22:45
Európska kaviareň: Bratislava (Ľudmila Ulická)
23:15
Fotografi
23:40
Fotografi
00:05
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
00:15
Správy RTVS "N"
01:05
Správy - Hírek
05:40
Duel
06:05
Správy RTVS "N"
07:00
Hurá do záhrady
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Najkrajšie miesta na potápanie (12/13)
09:10
Rodina doktora Kleista (51/81)
09:55
Zajtrajšie noviny (5/23)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie (13/13)
16:55
Rodina doktora Kleista (52/81)
17:50
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
S úsmevom po Slovensku
21:20
Stará škola
22:20
Ponorka (5/8)
23:20
Ray Donovan IV (7/12)
00:10
Druhá šanca
00:55
Zajtrajšie noviny (5/23)
01:40
Ponorka (5/8)
02:35
Slovensko v obrazoch
03:00
Dámsky klub
04:35
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Svokra
09:35
Oteckovia
10:35
Rodinné prípady
11:30
Kobra 11
13:40
Farma
14:55
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Sestričky II
21:40
Farma
22:55
Horná Dolná
00:15
Kobra 11
02:20
Farma
03:20
Arrow
04:55
Televízne noviny
05:10
Vymenené životy (167)
06:00
Vymenené životy (168)
06:55
Zločiny na mori
08:25
Krok za krokom
09:50
Sila ženy II (82)
10:45
Neželaná nevesta (240)
12:05
Reflex
13:00
Vymenené životy (167)
13:55
Vymenené životy (168)
14:50
Druhý dych
16:50
Odložený prípad
18:40
Monk
20:30
Sila ženy II (83)
21:30
Neželaná nevesta (241)
22:30
Vymenené životy (169)
23:20
Vymenené životy (170)
00:15
Odložený prípad
01:50
Smotánka
02:30
Adela show
03:40
Druhý dych
06:05
Pomstiteľ Blade (5)
06:35
Medzi nami bocianmi (2)
07:20
M.A.S.H (34)
08:10
M.A.S.H (35)
08:50
M.A.S.H (36)
09:25
Polícia v akcii
10:25
Rosamunde Pilcher: Úskalia lásky
12:15
Poludňajšie správy
12:30
Polícia Hamburg VIII (7)
13:30
Posledný policajt III (2)
14:30
Komisár Rex VIII (7)
15:30
Komisár Rex VIII (8)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovci (95)
21:45
Marta
22:45
Ňuchač III (2)
23:55
Polícia v akcii
00:55
Spravodlivosť v krvi IX (9)
01:50
Komisár Rex VIII (7)
02:50
Komisár Rex VIII (8)
03:50
Posledný policajt III (2)
08:10
Cesty domů
09:30
Velké zprávy
10:50
Autosalon
12:05
Modrý kód (199)
13:25
Partie
14:30
Cesty domů
15:40
Nikdo není dokonalý
16:55
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Ano, šéfe!
21:25
Krejzovi (95)
22:50
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
23:35
Vychytávky Ládi Hrušky
00:20
Velmi křehké vztahy IV (28)
05:10
Prvé oddelenie
05:30
Profesionáli III (3)
06:10
Naši II (35)
06:45
Záchranári
07:50
Odsúdené II (9)
09:20
Kosti III (11)
10:35
Klamári II (18/22)
11:50
Kravaťáci VIII (9)
12:45
Vtierka Castle IV (9)
13:45
Vtierka Castle IV (10)
14:45
Kosti III (12)
15:40
Dr. House (11)
16:40
Klamári II (19/22)
17:40
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Dr. House (12)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (11)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (12)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
23:05
Kravaťáci VIII (10)
00:05
Plastický chirurg z Beverly Hills III (1/13)
01:05
Myšlienky vraha V (5/23)
01:50
Myšlienky vraha V (6/23)
02:40
Odsúdené II (9)
03:35
Plastický chirurg z Beverly Hills III (1/13)
04:20
TOP STAR
04:35
Prvé oddelenie
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Partička
07:15
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:45
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:30
Digitálny svet
12:35
Dva a pol chlapa X
13:10
Priatelia VI
14:10
Teória veľkého tresku
16:00
Priatelia VI
17:00
Dva a pol chlapa V
17:55
Kobra 11
20:15
Transformers
23:15
Zrodenie hrdinov
00:55
DAJTO v Pokri: Spadepoker
01:05
Dva a pol chlapa V
01:45
Športové noviny
01:55
112 – Tiesňová linka
02:20
112
05:00
Panelák (64)
05:35
Divoké kone II (7)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20
Panelák (63)
09:15
Panelák (64)
10:10
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (9)
11:20
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (10)
12:30
Fórky, vtipky XXVII
13:00
Simpsonovci XXIII (6/22)
13:30
Simpsonovci XXIII (7/22)
14:00
Panelák (65)
14:50
Panelák (66)
15:40
Profesionáli III (3)
16:25
Simpsonovci XXIII (8/22)
16:55
Simpsonovci XXIII (9/22)
17:25
9-1-1 II (1/18)
18:25
9-1-1 II (2/18)
19:30
Žrebovanie
19:35
TIPOS INFO
19:40
Profesionáli III (4)
20:25
Susedská hliadka
22:40
Krvavý obchod
00:55
Život po ľuďoch II (4)
01:55
Z LA do Vegas (10/15)
02:15
Profesionáli III (4)
02:55
Panelák (65)
03:25
Súdna sieň
04:25
Z LA do Vegas (10/15)
04:45
Život po ľuďoch II (4)
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
13:00
Správy
14:30
Štúdio Kultúra
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:30
S energiou efektívne
16:45
Svet technológií
17:00
Správy
18:00
Portrét Viktora Šabíka
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Ekonomika+
21:45
Spektrum
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:40
Novashopping
08:55
Ulica (3751)
09:55
Špecialisti (91)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom IV (12)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (559)
14:05
Odložený prípad IV (2)
15:00
Odložený prípad IV (3)
16:00
NCIS: New Orleans (5)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3752)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (921)
21:40
Víkend
22:40
Smrtonosná zbraň III (13)
23:35
Bez stopy V (4)
00:30
Odložený prípad IV (2)
01:25
Odložený prípad IV (3)
02:05
NCIS: New Orleans (5)
02:45
Krok za krokom IV (11)
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (559)
04:55
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Hovory H ešte po dvadsiatich rokoch
09:45
Doktor Martin V
10:35
Rozprávaj
11:25
AZ-kvíz
11:50
StarDance X... dookola
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Všetko, čo mám rada
14:30
StarDance X... keď hviezdy tancujú
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
StarDance X... dookola
20:05
Rozprávaj
21:00
Dobrodružstvá kriminalistiky
21:50
Gejzír
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:25
Columbo
00:00
Taggart
00:50
AZ-kvíz
01:20
Zaujímavosti z regiónov
01:45
Žiješ len 2x
02:15
Dobré ráno
04:45
Bývať ako... Frida Kahlo
05:00
Kresťanský magazín
05:30
Folklorika
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Zázračná planéta: Serengeti (4/6)
10:00
Modrá krv II (6/8)
10:55
Divoké Thajsko (1/3)
11:50
Kráľovstvo divočiny: Husi veľké
12:15
Krásy európskeho pobrežia
12:20
Nedaj sa plus
12:50
Nedaj sa
13:15
Chcete ich?
13:20
Staroveký Egypt (1/4)
13:50
Rozlúštené poklady
14:35
Hrdzavý raj (1/4)
15:30
Apokalypsa: 2. svetová vojna (6/6)
16:30
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny (1)
17:30
Báječné krajiny (4/5)
18:15
Trabantom z Indie až domov
18:45
Večerníček
18:55
Príbehy zvedavých prírodovedcov (6/10)
19:15
Cesty viery
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Vojnové stroje
20:55
Raz skautom - navždy skautom
21:55
Zmarené nádeje (7/8)
22:50
Snežná noc
00:25
Grantchester IV (6/6)
01:15
Po Hitlerovi (1/2)
02:00
Pred polnocou
02:25
Ochranca
02:55
Na moll
03:35
To ma baví
04:00
Prípad pre ombudsmana
04:20
Sucholozská „Kača"
04:40
Stretnutie v Ríme
05:30
Sabrina, mladá čarodějnice
07:15
Odložené případy III (22)
08:10
Odložené případy III (23)
09:05
Vítězství
11:30
Teleshopping
12:00
Policajt ze školky
14:10
Teleshopping
14:40
Soukromá válka pana Wilsona
16:30
Souboj Titánů
18:20
Brácha za všechny peníze
20:00
Spy Game
22:25
Jesse Stone: Ztracená nevinnost
00:10
Vodní svět
02:25
Příběh Jamese Browna
06:30
Doktorka z Dixie II (21)
07:50
Jak se staví sen - extra
09:15
Modrý kód (107)
10:25
Prostřeno!
11:15
Nikdo není dokonalý
12:30
Jak se staví sen - extra
13:35
Gilmorova děvčata VII (9)
14:30
Gilmorova děvčata VII (10)
15:25
Doktorka z Dixie II (22)
16:20
Gilmorova děvčata VII (11)
17:05
Gilmorova děvčata VII (12)
18:00
Hříšná láska (30)
19:00
Hříšná láska (31)
20:00
Rosamunde Pilcher: Květ života
21:55
Ranč Heartland VIII (5)
22:55
Modrý kód (199)
00:10
Hříšná láska (30)
01:10
Hříšná láska (31)
02:05
Ranč Heartland VIII (5)
03:00
Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (8)
04:05
Láska až za hrob (70)
06:30
Bylo, nebylo V (2)
07:25
Špinavá práce IV (23)
08:50
Top Gear XX
09:55
Americký chopper V (16)
11:05
Česko Slovensko má talent - AFTERSHOW
11:40
Vandráci
12:10
Futurama V (4)
12:40
Simpsonovi XXX (10)
13:10
Simpsonovi XXX (11)
13:40
Simpsonovi XXX (12)
14:10
Simpsonovi XXX (13)
14:40
Teorie velkého třesku VIII (9)
15:05
Teorie velkého třesku VIII (10)
15:35
Futurama V (5)
15:55
COOLfeed
16:00
Americký chopper V (17)
17:00
Top Gear XX
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XXX (14)
18:45
Simpsonovi XXX (15)
19:15
Simpsonovi XXX (16)
19:45
Simpsonovi XXX (17)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Partička XXL
21:45
Teorie velkého třesku VIII (11)
22:10
Teorie velkého třesku VIII (12)
22:40
Kurz sebeovládání (62)
23:05
Single Lady (1)
23:35
Partička
00:20
Cesty k úspěchu
00:25
COOLfeed
00:35
Americký chopper V (17)
01:35
Partička
02:25
Kdo přežije: Cagayan (2)
03:15
Tyran III (2)
04:20
Kdo přežije: Cagayan (2)
06:00
Pátranie
07:45
Glass
09:50
Hodiny
11:45
LEGO príbeh
13:25
Christopher Robin
15:10
V mene nášho Pána (9)
15:45
Hráči V (8)
16:20
John Oliver: Čo týždeň dal a vzal VI (25)
16:55
Nenávisť, ktorú si prebudil
19:10
Čas čarodejníc (3)
20:00
The Deuce: Špina Manhattanu III (6)
21:00
Aféra V (3)
22:00
Boj o moc II (8)
23:05
Muž, ktorý zabil Dona Quijota
01:15
Keď rádio mlčí
02:45
Deň, keď sa zastavila Zem
04:25
Expresná zásielka
06:00
Ďábel nosí Pradu
07:45
Alfa
09:25
A-Team
11:35
Mr. Robot II (8)
12:20
Fargo (9)
13:15
Úsměvy smutných mužů
14:50
Legenda o sovích strážcích
16:25
Dámský klub
18:10
Nepohádky (3)
19:05
Mr. Robot II (9)
19:55
Fargo (10)
21:00
The Deuce: Špína Manhattanu III (6)
22:00
Temple (3)
22:45
Operace Entebbe
00:30
Sucker Punch
02:20
The Deuce: Špína Manhattanu III (6)
03:20
Temple (3)
04:05
Bumblebee
05:10
Ligue 1 - French football league 19/20
06:50
Kobra 11 IV (1)
07:40
Kobra 11 IV (2)
08:30
Kobra 11 IV (3)
09:25
Kobra 11 IV (4)
10:20
Teleshopping
10:55
Neuvěřitelné příběhy II (12)
11:20
Neuvěřitelné příběhy II (13)
11:50
Neuvěřitelné příběhy II (14)
12:20
Neuvěřitelné příběhy II (15)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů X (15)
13:45
Válka skladů X (16)
14:15
Válka skladů X (17)
14:40
Válka skladů X (18)
15:05
Mistři zastavárny XVIII (4)
15:30
Mistři zastavárny XVIII (5)
15:55
Mistři zastavárny XVIII (6)
16:20
Mistři zastavárny XVIII (7)
16:45
Kobra 11 IV (5)
17:40
Kobra 11 IV (6)
18:35
Válka skladů X (19)
19:00
Válka skladů X (20)
19:30
Mistři zastavárny XVIII (8)
19:55
Mistři zastavárny XVIII (9)
20:20
Vražedná čísla III (24)
21:10
Vražedná čísla IV (1)
22:00
Agenti S.H.I.E.L.D. II (10)
22:50
Vražedná čísla III (22)
23:40
Vražedná čísla III (23)
00:30
Vražedná čísla III (24)
01:05
Vražedná čísla IV (1)
01:50
Agenti S.H.I.E.L.D. II (9)
02:30
Agenti S.H.I.E.L.D. II (10)
03:10
Offroad maraton 2019
03:30
Czech PGA Tour 2019

Transformers

Ich vojna, náš svet... Tá najpálčivejšia otázka je, či sme schopní bojovať o prežitie – a neprehrať!
film Dajto 20:15

Spy Game

film Nova Cinema 20:00

Susedská hliadka

film JOJ Plus 20:25

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 18.10. o 21:55

Statočné srdce

film JOJ Plus 19.10. o 20:45

Transformers

film Dajto 15.10. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email